Artikel 10 van 45

Odds & Ends Tafelkleed #50A Wild Weave - Foekje Fleur

€ 69,90 (inclusief btw)

Merk: Foekje Fleur
Categorie: Textiel

 

Beschrijving

Prachtig kleurrijk tafelkleed, ontworpen door Foekje Fleur en gemaakt van restkatoen. Deze #50A komt uit de Odds & Ends collectie, uit de serie Wild Weave en is geweven in Portugal van klossen restkatoen in de kleuren lichtgeel, oranje, groen en blauw. Het is een rechthoekig kleed (160 x 200 cm), mooi voor zomers op de buitentafel maar ook binnen of als picknickkleed heel fijn.

Er zijn nog 2 andere tafelkleden (#50B en #50C) en er zijn bijpassende servetten (#50 Napkin). Scroll naar de beneden om die te zien bij "Past fijn bij..".

Wist je dat er bijna altijd voor (bad)handdoeken collecties expres teveel garen gesponnen en geverfd wordt? En dat er daardoor vaak een heleboel katoen ongebruikt overblijft dat dan weer weggegooid wordt? 
Foekje Fleur heeft ervoor gekozen dit rest-garen te gebruiken voor haar collectie Odds & Ends, om zo optimaal gebruik te maken van wat overbleef in de handdoeken-industrie.

Dit mooie grote tafelkleed is geweven van restgaren van 100% katoen. De tafelkleden van Foekje Fleur kunnen aan 2 kanten gebruik worden. Er zit een lus aan om het kleed aan op te hangen en ze hebben de gestreepte bies die alle Odds & Edds producten hebben. 


Materiaal: 100% katoen, 250 gram/m2
Kan op 30 graden gewassen worden en wordt bij voorkeur opgehangen om te drogen (dan blijft hij langer mooi)

Maat: 160 x 200 cm

Gemaakt in Portugal

Past niet in een brievenbus-pakketje. Lees hier meer over de verzendkosten

 

Overzicht
© 2018 - 2025 L i c h t & F i j n | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel