Odds & Ends Beach Towel #66 Tulip Quilt - Foekje Fleur
Merk: Foekje Fleur
Categorie: Textiel
Beschrijving
Extra grote handdoek voor op het strand of aan het zwembad. Deze strandhanddoek is gemaakt van 100% gerecycled rest-garen uit de handdoeken industrie. Deze 66e editie van de Odds & Ends collectie is het nieuwste model Beachtowel van Foekje Fleur: een mooie, groot formaat (90 x 180 cm) handdoek die makkelijk terug te vinden zal zijn op het strand of grasveld. De stof is lekker zacht: fijn om op te liggen!
Wist je dat er in de reguliere handdoeken-industrie bijna altijd expres teveel garen gesponnen en geverfd wordt? En dat er daardoor vaak een heleboel garen ongebruikt overblijft dat dan weer weggegooid wordt?
Foekje Fleur heeft ervoor gekozen dit rest-garen (van 100% katoen) te gebruiken voor haar collectie Odds & Ends, om zo optimaal gebruik te maken van wat overbleef in de fabriek.
De Tulip Quilt collectie maakte Foekje Fleur omdat ze geínspireerd was door de vele kleuren die samenkomen in een quilt. Perfect voor haar Odds & Ends om lekker veel restjes katoen te kunnen verwerken tot een mooi geheel.
Deze strandhanddoek is geweven met heel mini-kleine "Terry" lusjes wat hem extra zacht en absorberend maakt. Deze lusjes zijn in het begin nog een beetje kwetsbaar dus mocht het gebeuren dat je en lusje lostrekt dan kun je met een scherp (naai)schaartje het draadje kort knippen. (let erop dat je er niet aan trekt want dan kan je de weef-structuur aantasten).
Na het eerste gebruik is de stof minder kwetsbaar en zal je geen losse draadjes meer hebben.
Op de foto's zie je hem dubbelgevouwen.
Materiaal: 100% katoen, 550 gram/m2
Maat: 90 x 180 cm
Met lusje om hem aan op te hangen.
Gemaakt in Portugal
Past (net!) in een brievenbuspakket. Lees hier meer over de verzendkosten

