Eileen startte haar bedrijf Goldrick in 2018 met het idee om producten te ontwerpen die met aandacht voor mens, natuur en het dagelijks leven gemaakt zijn. Toen ze ermee begon woonde ze nog in een appartement  in Londen, inmiddels is ze met haar gezin verhuisd naar Ierland. Daar leeft ze in en met de natuur en runt ze haar bedrijf met meer rust  en ruimte.

De producten van Goldrick worden ambachtelijk gemaakt in kleine ateliers in Engeland en daarbuiten. Het hele proces van ontwerp tot verpakking is zo duurzaam mogelijk. De oplages zijn klein, de collecties tijdloos en de gedachte achter de producten is dat je er jarenlang van kan genieten.

"I hope that my brand inspires people to see the beauty and purpose in nature and the everyday living." ~ Eileen // Goldrick

Sorteer op
© 2018 - 2025 L i c h t & F i j n | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel