Artikel 2 van 3

Basic Cup Blush 300 ml - Husk Ceramics

€ 22,00 (inclusief btw)

Merk: Husk Ceramics
Categorie: Wonen // Aan Tafel


Beschrijving

Bijzonder fijn kopje om je dagelijkse kop thee, koffie of cappuccino uit te drinken. Deze mokjes zijn gemaakt door Suzan van Husk Ceramics. Zij ontwerpt en giet haar eigen kopjes in haar atelier in Utrecht. 
De kleur van deze kopjes is warmroze.

Op de 1e foto is het het linker, grotere kopje en op de 2e foto het kopje op de achterste rij. Op de 4e foto zie je dit formaat kopje in de Light Sand kleur.

Wat deze mok zo fijn maakt, vind ik, is de afgeronde en niet geglazuurde onderkant waardoor hij heel prettig vasthoudt. Je kunt er fijn je handen aan warmen. 

De kopjes zijn van binnen helemaal en aan de buitenkant deels geglazuurd. Je kunt ze makkelijk op elkaar stapelen en ze kunnen veilig in de vaatwasser en magnetron. 

Deze kleur heb ik alleen nog in de 300 ml variant. Persoonlijk mijn favoriete maat want hier drink ik mijn dagelijkse cappuccino uit (zie laatste foto). 

Zou je de kopjes graag in het echt komen bekijken voordat je ze bestelt? Dat kan bij mij thuis in Utrecht. Stuur me dan een berichtje via info@lichtenfijn.nl


Maat:
Coffee/Tea Cup // 300 ml // 8 cm hoog en 8,5 cm doorsnede

Materiaal: Porselein, handgemaakt in Utrecht

De verzendkosten worden berekend in het winkelmandje. Lees er hier meer over.

Overzicht
© 2018 - 2026 L i c h t & F i j n | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel